WYJĄTKOWE

Przyjęcia w plenerze

fot. Obiektywnie Naturalnie

Wyobraź sobie swoje wesele w ciepłe, słoneczne popołudnie. Namiot otwarty na ogród. Zielone otoczenie i wspaniałe, naturalne dekoracje. A w tym wszystkim – Wy.

Kiedy sami planowaliśmy swój ślub i wesele, myśleliśmy o przyjęciu w ogrodzie. Chcieliśmy, żeby to wydarzenie było inne niż typowe, standardowe wesela. Marzył nam się sielski klimat, naturalność, niewymuszona elegancja, bez zadęcia i niepotrzebnej pompy.

Brzoskwinia Ogród to miejsce na wesele pod Krakowem, w którym spełniliśmy swoje marzenie o idealnym przyjęciu w plenerze. Teraz czeka na Wasz dzień!

Nasz Ogród zapewnia niezwykłą oprawę dla każdego typu przyjęcia. Miejsce jest spokojne, ciche, oddalone od ruchliwych ulic, a szczególny charakter ogrodu sprawia, że uroczystość na pewno będzie inna niż wszystkie.

Idylliczny krajobraz i bliski kontakt z przyrodą to gwarancja wyjątkowych wspomnień, do których będziecie wracać z przyjemnością.

PieczkoPietras Photography

fot. Skawiańczyk

DLA CIEBIE

Praktyczne informacje

  • Co zapewniamy: wynajem miejsca (ogród) z namiotem imprezowym, zapleczem gastronomicznym, toaletami oraz strefą wypoczynkową.
  • Liczba osób na przyjęciu: do 120.
  • Możliwe terminy: nasz sezon na wesele w plenerze trwa od 1 maja do 30 września. Terminarz dostępny na naszej stronie.
  • Dojazd: 20 min. samochodem z Krakowa. Mamy ok. 30 miejsc parkingowych.
  • Namiot imprezowy: 300 m2 + 100 m2 częściowo zadaszonego zewnętrznego tarasu. Wesele w plenerze może odbyć się bez względu na opady deszczu!
  • Strefa chilloutu (wypoczynkowa): wygodne leżaki i siedziska umożliwiające relaks z dala od serca imprezy.
  • Toalety: połączone z namiotem. Oprócz urządzeń sanitarnych oferujemy przewijak oraz część relaksacyjną z wygodną sofą. Toalety są dostępne także dla osób z niepełnosprawnością ruchową.
  • Dekoracje na przyjęcie: we własnym zakresie, oferujemy możliwość wypożyczenia elementów dekoracyjnych. Ofertę wypożyczalni znajdziesz w zakładce „pliki do pobrania”
  • Catering: udostępniamy oddzielny, duży budynek dla firmy cateringowej, z przyłączem siłowym i bieżącą wodą. Możliwość współpracy z naszym sprawdzonym partnerem, doświadczonym w obsłudze imprez w plenerze: firmą Jurek Catering, lub zatrudnienie firmy we własnym zakresie. Warunkiem koniecznym jest doświadczenie firmy cateringowej w obsłudze imprez plenerowych.

Pełną ofertę znajdziesz w zakładce Pliki do pobrania. Napisz do nas, jeśli masz jakieś dodatkowe pytania.